LAULUKOOR TARBATU

KUST SEE LAPS NEED LAULUD VÕTNUD, HULLUKE SÕNAD OSANUD? LUOD MA VÕTSIN LUTSU SUUSTA, SÕNAD KIISA KEELE PEALTA, LAULUD LATIKA NINASTA

Uued lauljad on oodatud!

Head lauluhuvilised! Laulukoor Tarbatu ootab liituma uusi lauljaid, eriti meeshääli!

Uuel hooajal ootavad ees põnevad muusikalised väljakutsed, palju toredaid inimesi ja ikka maailma parim dirigent! Hooaja suuremate plaanide hulgas on Urmas Sisaski “Jõuluoratooriumi” ettekanne Tartus ja Riias ning osalemine koorifestivalil Prahas.

Helista 522 6788 (dirigent Lauri Breede) või tule juba 3. septembril kell 17 Tiigi seltsimajja (Tiigi 11).

Tarbatuga Gruusias

Tarbatu ridades mõlkus juba mõnda aega mõte minna kontsertreisile Gruusiasse, kuni Jaanus asja käsile võttis ja selle reisi meile reaalsuseks muutis. Kutaisi sai reisisihiks seetõttu, et tegemist on Tartu partnerlinnaga. Mõeldud, tehtud – 19. oktoobri pärastlõunal sai Tarbatu seltskond pakitud kohvritega Vanemuise alumises parklas kokku. Bussiga Riiga ja sealt edasi öise lennuga otse Tbilisisse. Öises lennujaamas ootas meid giid Giorgi, kes kümme aastat tagasi oli Tartu Ülikoolis vahetusüliõpilane olnud. Nüüd saatis Giorgi meid kogu reisi vältel. Ootamas oli meid ka buss ülimalt professionaalse abhaaslasest bussijuhi Sosoga, kes ka omal ajal põgusalt Eestis käinud ja Viru hotelligi mäletas.

Continue reading

Tarbatu sõidab Kutaisisse

Sõidame sel nädalalõpul, 19. oktoobril 2018 kontsertreisile Tartu partnerlinna Kutaisisse Gruusias, kus anname kontserdid Kutaisi ooperimajas ning Eesti saatkonnas Tbilisis.

20. oktoobril esineme ka Senakis iga-aastasel Egrisoba festivalil. Senaki on Rakvere sõpruslinn.

Kontsertreis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Muusikaliseks külakostiks viime valiku eesti isamaalisi kooriteoseid, rahvalaule ning rahvalauluseadeid. Kavas on Tormis, Ritsing, Saar, Ernesaks, Tamberg, Uusberg, Vettik, Eespere jpm.

Continue reading